Spring-creek-folder

Omugi Graangevoerd rundvlees – Elk detail telt, hoe klein ook

Het produceren van rundvlees van het hoogste kaliber

Sinds de eerste doos Omugi in 1988 van de productielijn rolde, streven ze ernaar om Australisch rundvlees van topkwaliteit te produceren. Wij geloven dat u geen concessies hoeft te doen als het gaat om uw rundvleeservaring. Hun filosofie is en blijft dan ook dat elk detail telt, hoe klein ook. Of het nu gaat om hun aangepaste gerstvoedingsregimes of hun MSA-classificatieprotocollen, het Omugi -team is gefocust en toegewijd aan het produceren van rundvlees van de hoogste kwaliteit . Daarom staat de naam Omugi voor kwaliteit.

Hun reis

Ze hebben een heel lange weg afgelegd.

Omugi Beef loopt al tientallen jaren voorop in de Australische rundvleesproductie. Het begon allemaal in 1988, toen ze begonnen met de productie van kwaliteitsrundvlees van graangevoerde runderen voor de Japanse markt. We wisten toen al dat dit de eerste stap was in wat een lange en succesvolle reis zou worden.

En nu, vandaag de dag, is het duidelijk dat er wereldwijd vraag is naar Omugi -rundvlees. Het is deze vraag die hen drijft om niet alleen onze huidige markten te blijven bedienen, maar ook om Omugi met plezier naar de rest van de wereld te brengen.

Als we zeggen dat het de details zijn die ertoe doen, menen we dat ook. Meer dan 30 jaar kennis en expertise is gestoken in de ontwikkeling van Omugi Beef. We weten hoe we graangevoerd rundvlees produceren en wat er nodig is om het uitzonderlijk te maken.

Daarom betrekken we onze Omugi -runderen van vertrouwde partners in de veeteelt. Zo weten we precies waar ze vandaan komen en is de traceerbaarheid 100%.

Dat is ook de reden waarom ze worden grootgebracht op enkele van de meest ongerepte runderomgevingen in Australië, en waarom we ervoor hebben gekozen om ons vee een speciaal gerstrantsoen te geven. Dat is het ‘geheime’ ingrediënt dat zorgt voor de unieke smaak , textuur, sappigheid en lichte marmering waar Omugi Beef bekend om staat.

Japans van naam, Australisch van aard

Omugi wordt al meer dan 30 jaar geëxporteerd naar de veeleisende Japanse markt. Tegenwoordig is Omugi toegankelijker dan ooit en we zijn verheugd aan te kondigen dat we ons Omugi-rundvlees nu ook naar Europa brengen.

De norm die ertoe doet;

Omugi Beef is gekeurd door Meat Standards Australia (MSA), een wereldwijd systeem voor eetkwaliteit, ontwikkeld door uitgebreid onderzoek en consumententests. Elke factor die van invloed is op de eetkwaliteit wordt meegewogen. Door rijpheid, ras, vleeskleur, marmering, pH en zuurgraad, tot en met voedingswaarde, te meten, kan MSA de kwaliteit van het rundvlees voorspellen ruim voordat het op uw bord ligt, waardoor u geen giswerk meer hoeft te doen.

Als MSA-producent hanteren we bovendien strikte richtlijnen voor dierenwelzijn, verwerking en transport, inclusief traceerbaarheid in de gehele toeleveringsketen. Alleen rundvlees dat aan alle specificaties voldoet, wordt aangemerkt als MSA-gecertificeerd.

Partners